آینول ایران | درباره ما

درباره ما

شرکت توسعه سرمایه گذاری سورنا ( سهامی خاص ) با برند تجاری گروه یسنا از سال 1384 فعالیت خود را در ضمینه سخت افزار و نرم افزار آغاز نمود. گروه یسنا در جهت افزایش فعالیت های خود در ضمیـنه سخت افزار پس از بررسی های تخصصی فراوان شرکـت ainol electronics را به عنوان شریک تجاری خارجی خود انتخاب کرده و امروز به عنوان نماینده رسمی این شرکت در ایـران به عرضه محصولات این شرکت و ارائه خدمات پس از فروش آن میپردازد.

شرکت ainol electronics با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و با استفاده از قطعات تولیدی شرکت های مطرحی چون SAMSUNG و LG اقدام به تولید محصولات با کیفیت و قدرتمند نموده است. قیمت مناسب , کیفیت بالا و همگامی با تکنولوژی روز این شرکت را موفق به کسب جایگاه مناسب در بازارهای جهانی نموده است.

گروه یسـنا به بهره مندی از نیروهای جوان و متخصص خود علاوه بر عرضه محصولات شرکت ainol electronics , گـارانتی و ارائه خدمات پس از فروش آنها را نیز بر عهده دارد.بی صبرانه در انتظار راهنمایی ها , انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم.

اطلاعیه مهم:
احتراماً به اطلاع بازدیدکنندگان، خریداران و مراجعه کنندگان گرامی می‌رساند گروه یسنا از روز چهارشنبه 16 مهر 1393 لغایت دوشنبه 21 مهر 1393 تعطیل می باشد.